It is currently 26 Apr 2024, 23:50


FKSINFO.COM SHOP

Pitanja i prijedlozi u vezi rada stranice. Obavijesti o stranici i forumu.

Moderator: j4l3

  • Author
  • Message
User avatar

Adis!

Stefano Lupino

Stefano Lupino


  • Joined: 22 Mar 2006, 13:35
  • Location: Sarajevo
Postby Adis! / 14 Aug 2009, 05:11

Shop je poceo sa radom, prva tura narudzbi je zavrsila i u toku je druga...

http://www.fksinfo.com/shop.php

Slijedi info za sve one koji cekaju majice iz prve narudzbe...

Kao prvo, sve narudzbe koje ste poslali mailom ili putem PM-a su primljenje i u srijedu proslijedjene u stampariju. Nazalost, zbog obaveza prema SFF-u, stamparija nije mogla odmah zavrsiti majice, tako da ce biti gotove do utorka kada cemo i organizovati podjelu.

Podjela ce se najvjerovatnije vrsiti u prostorijama UNFKS i sve one koji cekaju svoje majice molimo za jos malo strpljenja.

Zahvaljujemo se svima koji su dosad narucili majicu te porucujemo onima koji su u prilici izdvojiti sredstva da ce, osim sto ce dobiti majicu, pomoci fksinfo timu u kupovini novog profi objektiva za fotoaparat sto je i prvobitna ideja ove akcije. Naravno, ako se skupi dovoljno novca, objektiv ce se moci kupiti.
User avatar

bordo_nacija

Co to mas 30 eura


  • Joined: 30 Jul 2009, 16:06
  • Location: rajvoSa
Postby bordo_nacija / 14 Aug 2009, 12:17

Adis! wrote:Shop je poceo sa radom, prva tura narudzbi je zavrsila i u toku je druga...

http://www.fksinfo.com/shop.php

Slijedi info za sve one koji cekaju majice iz prve narudzbe...

Kao prvo, sve narudzbe koje ste poslali mailom ili putem PM-a su primljenje i u srijedu proslijedjene u stampariju. Nazalost, zbog obaveza prema SFF-u, stamparija nije mogla odmah zavrsiti majice, tako da ce biti gotove do utorka kada cemo i organizovati podjelu.

Podjela ce se najvjerovatnije vrsiti u prostorijama UNFKS i sve one koji cekaju svoje majice molimo za jos malo strpljenja.

Zahvaljujemo se svima koji su dosad narucili majicu te porucujemo onima koji su u prilici izdvojiti sredstva da ce, osim sto ce dobiti majicu, pomoci fksinfo timu u kupovini novog profi objektiva za fotoaparat sto je i prvobitna ideja ove akcije. Naravno, ako se skupi dovoljno novca, objektiv ce se moci kupiti.



koliko kosta objektiv=??
ONE CLUB, ONE CITY, ONE CREW = ONE LOVE

benn_north

FKS U SRCU


  • Joined: 29 Jul 2009, 12:59
Postby benn_north / 14 Aug 2009, 12:41

Ako i ne uspijete skupiti taj novac za teleobjektiv, ja sam za ideju da nekim naknadinim ulozima, koliko ko može, poguramo tu akciju. Ja sam naručio te dvije majice, a ako ne bude bilo dovoljno novca, molim vas da se to napiše ovdje na forumu, pa cemo nesto valjda uspjeti dogovoriti. Svi mi nakon svake tekme trčimo kući, palimo komp i posjećujemo fksinfo u želji da vidimo kako je danas izgledala tribina, kako smo navijali, i moramo vam biti zahvalni za sav uloženi trud i rad. U interesu je svih nas da vi raspolažete sa što kvalitetnijom opremom, i nadam da ćemo uspjeti, zajedničkim snagama, kupiti taj teleobjetkiv.

Drale_BEG

FKS U SRCU


  • Joined: 06 May 2008, 08:32
Postby Drale_BEG / 14 Aug 2009, 12:56

Slažem se sa vama 100 % ! Treba pomoći ovu akciju i to u što kraćem periodu ! Mi smo Horde Zla i najbolji u BiH i šire - nemojte to zaboraviti !!! :DA:
User avatar

beni benasi

FKS U SRCU


  • Joined: 18 Apr 2009, 10:31
  • Location: Grad prkosa, ljubavi i ponosa!
Postby beni benasi / 14 Aug 2009, 20:18

ovo je super ideja i slazem se sa benn_northom mozemo se dogovorit i svi dat ko kolko moze
nego ja imam problem vec dva puta sam pokusao da narucim majicu al nije moglo e sad moze li mi ko pomoci il da mu ja dam sve informacije pa da naruci neko u moje ime.?
hvala
Ponosna Udba 1946.!
User avatar

lozovača

FKS U SRCU


  • Joined: 25 Jul 2009, 18:46
  • Location: Sjever
Postby lozovača / 15 Aug 2009, 10:56

majice su extra jedva cekam da pronosam :DA:
BITI SRCEM VEZAN U TOME LEZI SNAGA.
User avatar

Adis!

Stefano Lupino

Stefano Lupino


  • Joined: 22 Mar 2006, 13:35
  • Location: Sarajevo
Postby Adis! / 16 Aug 2009, 17:31

Od sada majice mozete naruciti i izvan granica BiH.

Dostavu van granica nase drzave cemo vrsiti uz pomoc sarajevskog online shopa "suvenir.ba", a cijena ce, radi troskova dostave, biti 25 KM.

Dakle, narudzbe za Sarajevo:
http://www.fksinfo.com/shop.php

Narudzbe van Sarajeva i BiH:
http://suvenir.ba/product_info.php/cPath/76_79_83_86/products_id/264
User avatar

O'Grayso

Dijasporac


  • Joined: 03 Dec 2005, 21:32
  • Location: ovdje
Postby O'Grayso / 16 Aug 2009, 18:01

cak i u svedsku?
ko tebe kamenom, ti njega poluosovinom od Stojadina

Dino!

-----

-----


  • Joined: 27 Nov 2005, 16:26
  • Location: Sarajevo
Postby Dino! / 16 Aug 2009, 19:38

O'Grayso wrote:cak i u svedsku?

Cak i u daleku Svedsku. :)
I kada suti Sarajevo pjeva, I kada zmiri svjetlucaju mu oci
Suzama kisa u oluk se slijeva, Sarajevo ce biti, sve drugo ce proci!
Volim Sarajevo!
User avatar

Adis!

Stefano Lupino

Stefano Lupino


  • Joined: 22 Mar 2006, 13:35
  • Location: Sarajevo
Postby Adis! / 17 Aug 2009, 22:42

Podjela majica koje su narucene u prvoj turi (od 05.08. do 12.08.) ce najvjerovatnije biti u srijedu u Udruzenju u Skenderiji od 18:30 do 20:00.

Sutra ce biti povrdjen termin. Pozivamo i sve one koje interesuje kako majice uzivo izgledaju da svrate do Udruzenja u ovom terminu...
User avatar

Adis!

Stefano Lupino

Stefano Lupino


  • Joined: 22 Mar 2006, 13:35
  • Location: Sarajevo
Postby Adis! / 25 Aug 2009, 21:49

Informacija za sve one koji su narucili majicu/e u drugoj turi...

Doslo je do malog "naguravanja" sa stamparijom i blagih nesporazuma oko cijena, tako da majice sutra (srijeda) idu u stampu (a ne jucer kako smo ocekivali) tako da ih ocekujemo gotove u cetvrtak ili petak.

U cetvrtak ili petak ce, dakle, i biti termin preuzimanja majica, a ovim putem pozivam i sve one koji su narucili u prvoj turi, a jos nisu dosli po svoje majice, da se jave na broj mobitela s kojeg su primili poruke i da dodju u narednom terminu po svoje majice. U protivnom, narudzbe ce se ponistiti i majice ce biti u slobodnoj prodaji.
User avatar

Adis!

Stefano Lupino

Stefano Lupino


  • Joined: 22 Mar 2006, 13:35
  • Location: Sarajevo
Postby Adis! / 27 Aug 2009, 08:39

Svjeze, jutrosnje informacije...

Majice idu u izradu i gotove su sutra (99%). S obzirom da su svi iz Udruzenja trenutno u Rumuniji i nece biti horni bas sutra nakon povratka, probacemo da to bude subota.

Uzivajte u utakmici veceras, sutra cemo se baviti detaljima... :)
User avatar

Adis!

Stefano Lupino

Stefano Lupino


  • Joined: 22 Mar 2006, 13:35
  • Location: Sarajevo
Postby Adis! / 28 Aug 2009, 17:54

Majice gotove. Podjela je otprilike sutra u terminu 17:00 - 18:30. Jos zavrsavamo detalje oko mjesta preuzimanja...bice napisano veceras.
User avatar

Adis!

Stefano Lupino

Stefano Lupino


  • Joined: 22 Mar 2006, 13:35
  • Location: Sarajevo
Postby Adis! / 28 Aug 2009, 22:53

Preuzimanje majica za sve one koji su narucili u drugoj turi (od 12.08. - 27.08.) ce se desiti sutra (subota) u kaficu Rajvosa od 17:00 do 18:30h.

Za sve one koji ne znaju, kafic Rajvosa se nalazi pored Pozorista mladih. U slucaju da neko ne zna gdje je Pozoriste mladih, ono se nalazi preko puta Narodnog pozorista.
User avatar

lozovača

FKS U SRCU


  • Joined: 25 Jul 2009, 18:46
  • Location: Sjever
Postby lozovača / 29 Aug 2009, 09:33

ja sam adise tebi poslao pm 9 augusta i meni nije doslo nikako obavjestenja,ocul ja opet poslat pm il sta
BITI SRCEM VEZAN U TOME LEZI SNAGA.
Next

Return to FKSinfo.com

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron