It is currently 25 Apr 2024, 17:42


WEB TV!!!

Pitanja i prijedlozi u vezi rada stranice. Obavijesti o stranici i forumu.

Moderator: j4l3

  • Author
  • Message
User avatar

Peca

Kiša pada,cvjetaju bandere,ja te volim ti si moja cura

Kiša pada,cvjetaju bandere,ja te volim ti si moja cura


  • Joined: 23 May 2007, 12:14
  • Location: Negdje u masi...
Postby Peca / 22 Aug 2010, 12:46

Peca wrote:
amarHz wrote:Vido sam da je 'legla' nova kamera tj. vidio sam da momak snima sa nekom opasnom kamerom (sony ili canon) pretpostavljam. Sa druge strane pregledao sam izjave Torlaka i Hamzica i vidim da je slika odlicna ali malo trese... pa ako vam sta treba pomoci oko toga imam dosta iskustva, samo se javite


Nije nova kamera. Vjerovatno si vidio momka koji je snimao za ovaj K1/s s.ba


Čisto da ne bude zabune, od utakmice sa Čelikom na korištenje smo dobili novu kameru.
"...pa sretan sam kad vidim kakvi smo to postali, unikatni prvaci, nikada kao ostali, nikad putem što hode mase suparničkih boja..."

Vedran Puljić - Pulja (1985-2009)
User avatar

vampire

Ne ide na gostovanja


  • Joined: 01 Dec 2005, 18:02
Postby vampire / 22 Aug 2010, 19:59

ja vas moram malo kuditi, kvalitet slike je jako los sad bio na zrinjskom, nista se nije vidlo osim culo, jel postoji mogucnost da se sacuva to u vecoj rezoluciji. neznam do cega je preblom al predpostavljam da je do uploda. daj da skontamo nekom veci taj limit s vecom brzinom uplouda :)
U Sarajevu na Koševu gori sjever cijeli, svud se čuje naša pjesma naprijed bordo bijeli, grla svoja ne štedimo Sarajevo kad bodrimo, to je istina La illahe illela mi smo Horde Zla
User avatar

hitman

Nermin tips!


  • Joined: 10 Sep 2006, 12:32
Postby hitman / 22 Aug 2010, 20:02

to je do youtube-a, za jedno sat, mozda i manje slika ce biti bolja

oma

-----

-----


  • Joined: 11 Jul 2006, 18:36
  • Location: Sarajevo
Postby oma / 22 Aug 2010, 20:03

vampire wrote:ja vas moram malo kuditi, kvalitet slike je jako los sad bio na zrinjskom, nista se nije vidlo osim culo, jel postoji mogucnost da se sacuva to u vecoj rezoluciji. neznam do cega je preblom al predpostavljam da je do uploda. daj da skontamo nekom veci taj limit s vecom brzinom uplouda :)


Već je o tome pisano, treba neko vrijeme da YouTube i kada postavi video online popravi kvalitet slike, k'o što Adis reče da se video dozove :) Probaj sada pogledati navijanje iz prvog poluvremena, sve je u redu.
User avatar

vampire

Ne ide na gostovanja


  • Joined: 01 Dec 2005, 18:02
Postby vampire / 22 Aug 2010, 20:07

sry do mene gori :DA:
U Sarajevu na Koševu gori sjever cijeli, svud se čuje naša pjesma naprijed bordo bijeli, grla svoja ne štedimo Sarajevo kad bodrimo, to je istina La illahe illela mi smo Horde Zla
User avatar

Dendrlix

FKS U SRCU


  • Joined: 08 Sep 2006, 14:19
  • Location: Pitograd
Postby Dendrlix / 22 Aug 2010, 21:15

Ja na krivoj temi predlozi, pa reko da se ispravim:

Da se na kraju svakog klipa ubace zadnja tri tona sa najvne spice. Ono: tum tum piiiiiiiiiiiiiip! :)
Neizljecivi bolesnik!

pOZz

Gargamel himself

Gargamel himself


  • Joined: 24 Oct 2008, 14:46
Postby pOZz / 30 Oct 2010, 16:57

Nakon godinu dana i tri mjeseca, 235 klipova, koliko se nalazi na YouTube FKSinfo kanalu, je posjećeno više od milion puta.

Image
Do nekih boljih vremena...
User avatar

ammar_ilijas

FKS U SRCU


  • Joined: 13 Jul 2009, 13:50
  • Location: Compton
Postby ammar_ilijas / 30 Oct 2010, 17:04

pOZz wrote:Nakon godinu dana i tri mjeseca, 235 klipova, koliko se nalazi na YouTube FKSinfo kanalu, je posjećeno više od milion puta.

Image

MI SMO DIVOVI :DA: 8)
"...sjever pamti te, Puljiću Vedrane..."
User avatar

SUCREHZ

FKS U SRCU


  • Joined: 07 Aug 2009, 01:10
  • Location: Sarajevo
Postby SUCREHZ / 30 Oct 2010, 17:15

Svaka cast !
ISTINA ZA VEDRANA !

Stara ljubav novo proljece !



ANTIFA
User avatar

Silent94

FKS U SRCU


  • Joined: 26 Feb 2011, 16:09
  • Location: Kakanj
Postby Silent94 / 28 Feb 2011, 20:51

ovaj uvod "fksinfo.com i hordanje" mi nekako bezze izgleda :) nekako mi se ne svidja ova trava.... :) ne izgleda mi ono "za*ebano"
Istina za Vedrana !!!
User avatar

Capital City

FKS U SRCU


  • Joined: 23 May 2011, 15:24
Postby Capital City / 10 Sep 2011, 08:38

Čestititam na intervju sa Plišekom .Bolje pitanja ni sam nebi postavio. 8)
Naši ciljevi mb:
-trening kamp
-renoviran stadion
-ukinute članarine u ŠF AFH
-stručni treneri u ŠF AFH
-stručni kadrovi na svim pozicijama u klubu
-posjeta na mm 15 000 ljudi
-veci budzet
-prodaja i prozvodnja igrača
-jesen u europi te titule
User avatar

eagle

FKS U SRCU


  • Joined: 05 Dec 2008, 21:51
Postby eagle / 18 Sep 2011, 21:50

Dobar klip iz Trebinja, drago mi je što ste zabilježili onaj dio sa Plišekom iako je meni još uvijek gorak ukusu u ustima poslije Blekića i ulizivanja, i on je dolazio ovako pred tribinu pa me hastra sadmo da ovo ne bude kratkog vijeka. Naravno ta dva čovjeka se ne mogu porediti, ali koga zmije ujede i guštera se boji. :nazdravi
User avatar

Adis!

Stefano Lupino

Stefano Lupino


  • Joined: 22 Mar 2006, 13:35
  • Location: Sarajevo
Postby Adis! / 19 Sep 2011, 13:01

eagle wrote:Dobar klip iz Trebinja, drago mi je što ste zabilježili onaj dio sa Plišekom iako je meni još uvijek gorak ukusu u ustima poslije Blekića i ulizivanja, i on je dolazio ovako pred tribinu pa me hastra sadmo da ovo ne bude kratkog vijeka. Naravno ta dva čovjeka se ne mogu porediti, ali koga zmije ujede i guštera se boji. :nazdravi


Ma samo bez sekiracije. Lijepa gesta, bez huškanja, srkleta i velikih obećanja. :)

Ken'an

ala Boško Buha


  • Joined: 06 May 2008, 17:06
Postby Ken'an / 19 Sep 2011, 16:39

Adise, spomenuo si HD kameru. Koliko sredstava je neophodno za takav poduhvat? Jer jedna takva kamera bi sigurno digla sve ovo na jedan sasvim drugi nivo.

Osim toga, da li ste razmišljali o nabavljanju eksternog mikrofona za izjave. On bi nekako po meni imao čak i veći prioritet.
User avatar

matadox

FKS U SRCU


  • Joined: 02 May 2006, 21:44
Postby matadox / 19 Sep 2011, 22:39

Oko 2500 KM HD kamera.
www.skrati.org - Servis za skracivanje linkova - Uradite to jednostavno!
PreviousNext

Return to FKSinfo.com

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests