It is currently 18 Apr 2024, 07:49


WEB TV!!!

Pitanja i prijedlozi u vezi rada stranice. Obavijesti o stranici i forumu.

Moderator: j4l3

  • Author
  • Message

Dino!

-----

-----


  • Joined: 27 Nov 2005, 16:26
  • Location: Sarajevo
Postby Dino! / 04 Aug 2009, 15:27

Njihove reklame, koje nazivaju tv :D , ce propast cim sadasnja uprava ode s parama, a nas web tv samo moze prerast u nesto jos vece! Samo polako.

Jer mi smo Sarajevo, oni su qrac.
I kada suti Sarajevo pjeva, I kada zmiri svjetlucaju mu oci
Suzama kisa u oluk se slijeva, Sarajevo ce biti, sve drugo ce proci!
Volim Sarajevo!

otto_addo

FKS U SRCU


  • Joined: 11 Feb 2007, 16:16
  • Location: sarajevo
Postby otto_addo / 04 Aug 2009, 15:50

Omladinac wrote:Njihove reklame, koje nazivaju tv :D , ce propast cim sadasnja uprava ode s parama, a nas web tv samo moze prerast u nesto jos vece! Samo polako.

Jer mi smo Sarajevo, oni su qrac.


ono fakat reklame :)..nije ono vidjelo TV-a :)
jedan je PAPE
User avatar

East_boy

hoce podnick guzovace


  • Joined: 13 Sep 2006, 11:35
  • Location: Sarajevo
Postby East_boy / 04 Aug 2009, 16:13

ovo je još jedan dokaz koliko mi volimo svoj klub, nije me bilo 5-6 dana na forumu i dođem i vidim ovo što me prijatno iznenadilo mogu reći da je ovo još jedan veliki plus svaka čast, samo tako momci kapa do poda 8)
Sjever gori sve se ruši Bordo boja mi u duši, Sarajevo dika naša željezničar kita naša...

LB#21


MATEJ DELAĆ JEDAN JE OD NAS!
User avatar

HZSA

FKS U SRCU


  • Joined: 02 Dec 2005, 01:14
  • Location: Blekin potok
Postby HZSA / 05 Aug 2009, 14:27

Jedan prijedlog za TV od mene. Bilo bi dobro napraviti pricu u legendama naseg kluba. U svakoj emisiji napraviti pricu o nekom fudbaleruj koji je ostavio veliki trag u Sarajevu. Pronaci video materijal sa utakmica tog fudbalera i izmiksati ga u emisiji, a pored toga obaviti razgovor sa tim fudbalerom, te tako povratiti svima uspomene na nesto lijepo iz proslosti.
MIslim da se super stvar mogla uraditi sada kad su igrali Sarajevo-Sloboda. MOgla se iskoristiti prilika i obaviti razgovor sa Bucom i Dedicem, te uz pitanja neka o nekim golovima koje je Buco postigao i uz njegove komentare na golove pustiti iste ;)
User avatar

ammar_ilijas

FKS U SRCU


  • Joined: 13 Jul 2009, 13:50
  • Location: Compton
Postby ammar_ilijas / 05 Aug 2009, 14:28

HZSA wrote:Jedan prijedlog za TV od mene. Bilo bi dobro napraviti pricu u legendama naseg kluba. U svakoj emisiji napraviti pricu o nekom fudbaleruj koji je ostavio veliki trag u Sarajevu. Pronaci video materijal sa utakmica tog fudbalera i izmiksati ga u emisiji, a pored toga obaviti razgovor sa tim fudbalerom, te tako povratiti svima uspomene na nesto lijepo iz proslosti.
MIslim da se super stvar mogla uraditi sada kad su igrali Sarajevo-Sloboda. MOgla se iskoristiti prilika i obaviti razgovor sa Bucom i Dedicem, te uz pitanja neka o nekim golovima koje je Buco postigao i uz njegove komentare na golove pustiti iste ;)

:DA:
"...sjever pamti te, Puljiću Vedrane..."

gazija

-----

-----


  • Joined: 01 Dec 2005, 13:03
Postby gazija / 07 Aug 2009, 10:13

Cestitam momcima na ovom. Ovo se odavno cekalo i trazilo, i ko ceka taj i doceka. :DA: Nadam se da ce te channel redovno aktualizirati i aBd u buducnosti imati vlastite izvjestaje sa utakmica i tako vishe ne morati postavljati izvjestaje sa TV-a, koji vecinom i nisu pravi izvjestaji nego samo sadrze golove.

Evo jos jedan prijedlog, postavite link na youtube channel na indeks, recimo ispod fksinfo shopa.
Bordo boja, boja fesa, boja dresa, boja krvi mi smo prvi!

Sancho1983

FKS U SRCU


  • Joined: 30 Jul 2007, 13:53
  • Location: Vogošća
Postby Sancho1983 / 07 Aug 2009, 10:41

Sve iskrene čestitke na ovom projektu. Svaka čast samo naprijed.
1946. kada je F.K.Sarajevo osnovano javile su se prve grupe simpatizera sarajevskog kluba. I te davne 1946. utakmicama koje je ekipa Sarajeva igrala prisustvovao je veliki broj ljudi.
User avatar

vampire

Ne ide na gostovanja


  • Joined: 01 Dec 2005, 18:02
Postby vampire / 09 Aug 2009, 10:45

gazija wrote:Cestitam momcima na ovom. Ovo se odavno cekalo i trazilo, i ko ceka taj i doceka. :DA: Nadam se da ce te channel redovno aktualizirati i aBd u buducnosti imati vlastite izvjestaje sa utakmica i tako vishe ne morati postavljati izvjestaje sa TV-a, koji vecinom i nisu pravi izvjestaji nego samo sadrze golove.



Ovo je odlicna ideja, je da je malo zahtjevna jer je potreban covjek koji bi pratio tekmu i snimo, kasnije taj materijal bi se obradjivo. Al ko zna sta nam buducnost donosi. Nesto slicno odradili su spartakovi fanovi. Pravo mi se ono svidja jer sami imaju svoje izvjestaje.
U Sarajevu na Koševu gori sjever cijeli, svud se čuje naša pjesma naprijed bordo bijeli, grla svoja ne štedimo Sarajevo kad bodrimo, to je istina La illahe illela mi smo Horde Zla

Dino!

-----

-----


  • Joined: 27 Nov 2005, 16:26
  • Location: Sarajevo
Postby Dino! / 11 Aug 2009, 19:10

Omladinac wrote:Njihove reklame, koje nazivaju tv :D , ce propast cim sadasnja uprava ode s parama, a nas web tv samo moze prerast u nesto jos vece! Samo polako.

Jer mi smo Sarajevo, oni su qrac.


Rekoh vam ja.
Mi smo Sarajevo, oni su qrac.
I kada suti Sarajevo pjeva, I kada zmiri svjetlucaju mu oci
Suzama kisa u oluk se slijeva, Sarajevo ce biti, sve drugo ce proci!
Volim Sarajevo!

amarHz

FKS U SRCU


  • Joined: 25 Jul 2009, 11:56
Postby amarHz / 15 Aug 2010, 21:05

Vido sam da je 'legla' nova kamera tj. vidio sam da momak snima sa nekom opasnom kamerom (sony ili canon) pretpostavljam. Sa druge strane pregledao sam izjave Torlaka i Hamzica i vidim da je slika odlicna ali malo trese... pa ako vam sta treba pomoci oko toga imam dosta iskustva, samo se javite
link koji moze promjeniti vas zivot

http://poruka.info/01.html
User avatar

Peca

Kiša pada,cvjetaju bandere,ja te volim ti si moja cura

Kiša pada,cvjetaju bandere,ja te volim ti si moja cura


  • Joined: 23 May 2007, 12:14
  • Location: Negdje u masi...
Postby Peca / 15 Aug 2010, 21:23

amarHz wrote:Vido sam da je 'legla' nova kamera tj. vidio sam da momak snima sa nekom opasnom kamerom (sony ili canon) pretpostavljam. Sa druge strane pregledao sam izjave Torlaka i Hamzica i vidim da je slika odlicna ali malo trese... pa ako vam sta treba pomoci oko toga imam dosta iskustva, samo se javite


Nije nova kamera. Vjerovatno si vidio momka koji je snimao za ovaj K1/s s.ba
"...pa sretan sam kad vidim kakvi smo to postali, unikatni prvaci, nikada kao ostali, nikad putem što hode mase suparničkih boja..."

Vedran Puljić - Pulja (1985-2009)

amarHz

FKS U SRCU


  • Joined: 25 Jul 2009, 11:56
Postby amarHz / 15 Aug 2010, 21:51

e moze biti, hajr... u svakom slucaju, ako sta treba pomoci oko montaze slobodno zovite ;)
link koji moze promjeniti vas zivot

http://poruka.info/01.html
User avatar

KRV

FKS U SRCU


  • Joined: 22 Sep 2006, 15:49
  • Location: Sjeverni Pol
Postby KRV / 16 Aug 2010, 20:05

Nisam znao gdje da pitam, nadam se da sam "potrefio" pravu temu....

Moje pitanje je vise nekako "WEB radio" nego TV, ali eto....mislim da sam na "pravoj adresi".

Evo upravo sam pregledao 8 puta zaredom ova 2 klipa navijanja sa utakmice protiv Slobode, ustvari pregledao sam detaljno, 3-4 puta, sad samo kliknem i slucam dok radim na poslu.

Moje pitanje, postoji li mogucnost da se postavi kamera ili samo mikrofon ili bilo sta da snima navijanje (audio samo) i da se onda pjesma po pjesma postavi ovdje u mp3-u, ili da se postave ovako neki duzi "kolazi" pjesama po 10-20 minuta navijanje......ja licno bi volio to imati da mogu snimiti na CD i pustati u autu dok vozim. :DA:

Hvala unaprijed! :DA:
MI SMO DIVOVI!
User avatar

BordoBijeli

-----

-----


  • Joined: 19 Apr 2008, 14:03
  • Location: Teheran
Postby BordoBijeli / 16 Aug 2010, 20:52

KRV wrote:Nisam znao gdje da pitam, nadam se da sam "potrefio" pravu temu....

Moje pitanje je vise nekako "WEB radio" nego TV, ali eto....mislim da sam na "pravoj adresi".

Evo upravo sam pregledao 8 puta zaredom ova 2 klipa navijanja sa utakmice protiv Slobode, ustvari pregledao sam detaljno, 3-4 puta, sad samo kliknem i slucam dok radim na poslu.

Moje pitanje, postoji li mogucnost da se postavi kamera ili samo mikrofon ili bilo sta da snima navijanje (audio samo) i da se onda pjesma po pjesma postavi ovdje u mp3-u, ili da se postave ovako neki duzi "kolazi" pjesama po 10-20 minuta navijanje......ja licno bi volio to imati da mogu snimiti na CD i pustati u autu dok vozim. :DA:

Hvala unaprijed! :DA:


Jarane,mogu ti samo preporuciti da kupis bordo dvd 2009,imas tu navijanje i "kolaze" pjesama Hordi Zla u trajanju od 50min. Izvoli:
[BORDO2009]
[SHOP]

Ako zelis slusati u autu,onda nabavi neki program kao sto je "super" da mozes pretvarati video u audio,sprzis na cd i slusas do mile volje.Izvoli i program:
http://www.erightsoft.com/SUPER.html

Imas ovdje neke starije pjesme:
http://www.fksinfo.com/multimedia/pafil ... egory&id=1
,ali taj dio je vec dugo zapusten,nadam se da ce se i on vremenom osvjeziti sa novim pjesmama,samo treba vremena...


Nadam se da sam ti pomogao!

:DA:

OLD_TOWN

FKS U SRCU


  • Joined: 21 Oct 2006, 19:40
  • Location: SJEVER
Postby OLD_TOWN / 17 Aug 2010, 11:55

FKSinfo.com webTV
Total Upload Views: 700,665 SVAKA CAST :DA: idemo dalje 8)
NEKA ZNA BOSNA CIJELA BASCARSIJA JE BORDO BIJELA..............HORDE ZLA BASCARSIJA!
PreviousNext

Return to FKSinfo.com

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 1 guest