It is currently 28 Mar 2024, 20:07


Forum

Pitanja i prijedlozi u vezi rada stranice. Obavijesti o stranici i forumu.

Moderator: j4l3

  • Author
  • Message

oma

-----

-----


  • Joined: 11 Jul 2006, 18:36
  • Location: Sarajevo
Postby oma / 17 Aug 2008, 10:45

Kvalitet je pao do dna skoro, istina... preko ljeta smo svi manje više bili off ili prezauzeti obavezama, ali već polako moramo vratiti kvalitet diskusija. Previše je off-topica, previše napaljenje dječurlije, te banane će sada letiti i za najmanju glupost, bez ikakvih upozorenja (vjerujem da će sa ovim najviše problema imati novi članovi) . Pravila su jasna, pridržavajte ih se.

Vidim ima ideja da se prime novi moderatori, vrlo rado, bez problema, u ovoj temi slobodno se javite i dogovorićemo se.
User avatar

suppa

Bira Guardiolu na PES-u


  • Joined: 30 Jan 2007, 18:35
  • Location: Istok
Postby suppa / 17 Aug 2008, 11:01

Ako bude kakva akcija tu sam...
Husref Musemić je rođen u Janji 4. jula 1961. godine. Bio je prvi strijelac FK Sarajeva šampionske 1985. godine i prvi strijelac Jugoslovenske lige. Zatim prelazi u Srbijansku Zvezdu i jos igra za Hearts i Twente.
User avatar

East_boy

hoce podnick guzovace


  • Joined: 13 Sep 2006, 11:35
  • Location: Sarajevo
Postby East_boy / 17 Aug 2008, 11:04

Baš je kvalitet foruma pao nisko, ima dječurlije a mislim da ima i štrumfova :evil: što se podhitno mora regulisati jer ne može ovako na svakom djelu foruma se sa oproštenjem sere...trebalo bi ako se može napraviti odabir članova koji mogu pisati postove na svim djelovima foruma, i onim koji se tek učlane samo dat da pišu na podforumu slobodne teme pa ako kvalitetom svojih postova zasluži da dobije odobrenje i za ostale dijelove foruma u kojim može voditi diskusiju sa ostalim članovima...ja sam voljan pomoći koliko mogu i volio bi biti moderator otprilike sam tu stalno tako da nije problem sve u svrhi da se poboljša kvalitet foruma...
Sjever gori sve se ruši Bordo boja mi u duši, Sarajevo dika naša željezničar kita naša...

LB#21


MATEJ DELAĆ JEDAN JE OD NAS!
User avatar

MirneSacir

Šatro VIP


  • Joined: 26 Mar 2006, 17:13
  • Location: Sarajevo
Postby MirneSacir / 17 Aug 2008, 12:22

Moderator treba da bude neko ko ce doprinijeti kvalitetu foruma, a ne samo da se eksponira tom titulom, kao ja sto bi npr - VIP :)
Zezam se.

Evo ozbiljno - treba kazat da je tako nesto potrebno, da ne kazem neophodno.
Moderatori moraju biti clanovi koji su duze vremena tu, koji su cesto na forumu jer ce samo tako biti fajde od njih, koji svojim pisanjem doprinose da forum bude bolji, koji znaju ili bi znali procijeniti koga ili cije postove treba brisati, a sta ne...
Naravno, jedan od moderatora treba da bude i moja malenkost, aj uzdravlje.
Istinski VIP ovog foruma

Mogu mi promijenit potpis, ali ne mogu promijeniti mene (h)
User avatar

Che

FKS U SRCU


  • Joined: 13 Apr 2006, 21:31
Postby Che / 17 Aug 2008, 12:52

Neće vam niko od nas govoriti kako da radite svoj posao, ali evo par prijedloga... 98% novih članova napiše u prvih par dana na forumu mali milion gluposti. Dovoljna su dva do tri takva lika da srozaju kvalitet foruma. Nakon prve izvaljene gluposti - opomena, a nakon eventualne druge - banana! Dosta njih se ponovo registruje, ali ih je lako "provaliti" i ponoviti prethodni postupak. Pojedinci su registrovani samo da bi 200-300 puta pitali prodaje li neko šal, da bi kontrirali svima i slične stvari... Srezat' te gluposti na samom početku i to je to. Off - opomena, drugi pokušaj - banana! Bili ste previše tolerantni. Jbg, nije ni vama lako pored ovakvih neiživljenih hadalja... ;)

071

FKS U SRCU


  • Joined: 02 Dec 2005, 00:42
Postby 071 / 17 Aug 2008, 13:01

Stvari ne funkcionisu na forumu kako treba. Evo npr. tema "pojacanja". To je preraslo u opstu zezanciju i cirkus. Problem je sto svako ko se registruje moze pisati sta zeli a i citati forum.

Moj prijedlog je da odredene teme na forumu budu zatvorene za sve clanove. Narocito treba obratiti paznju na registraciju novih clanova jer milion stvari sa ovog foruma koji je medu najpopularnijim forumima o FKS zavrsi na drugim forumima i onda je tema podsmijeha itd...
Image
Image

Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that.

oma

-----

-----


  • Joined: 11 Jul 2006, 18:36
  • Location: Sarajevo
Postby oma / 17 Aug 2008, 15:48

Svi će prijedlozi biti uzeti u razmatranje, moramo se dogovoriti kako bi i mi koji vodimo ovu stranicu, ali i moderatori, te članovi foruma bili zadovoljni.
Istina biće rigorozno - ali makar 300 članova kako treba, nego 1000 koji valjaju gluposti...


Iskreno nisam za dijeljenje članova na one koji mogu čitati ili pisati određeni dio foruma, ali možda bi to mogao biti ključ rješenja ovog problema... vidjećemo.
User avatar

Denis!

Disciplinska komisija

Disciplinska komisija


  • Joined: 03 Feb 2006, 17:25
  • Location: Sarajevo
Postby Denis! / 17 Aug 2008, 17:33

uvedite mogucnost pisanja samo preko provjerenih clanova...

znaci preporuka samo od nekog "kvalitetnijeg" a ne od nekog ko je, eto, registrovan
Vedran Puljić
User avatar

Geddon

FKS U SRCU


  • Joined: 14 Aug 2006, 14:10
  • Location: Sjever!Vazda,uvijek,samo
Postby Geddon / 17 Aug 2008, 18:15

Ja sam za to da se zakljuca forum,ko je htio da se prijavi prijavio se dosad valjda.I ovo sto je sad tu na bilo koju malo gresku odmah dati ban i tako svesti forum na kvalitetu koji on zasluzuje i samim tim napravit odlicnu čistku.Ne znam, to je nekako po mom misljenju najispravnije.I onda samo da provjereni clanovi daju preporuke za registraciju!
No man can seperate what we create...Unstoppable and Untouchable...HordeZla!
User avatar

danTe

FKS U SRCU


  • Joined: 06 May 2008, 14:01
  • Location: Ilidza
Postby danTe / 17 Aug 2008, 18:18

@RM!N wrote:Ja sam za to da se zakljuca forum,ko je htio da se prijavi prijavio se dosad valjda.I ovo sto je sad tu na bilo koju malo gresku odmah dati ban i tako svesti forum na kvalitetu koji on zasluzuje i samim tim napravit odlicnu čistku.Ne znam, to je nekako po mom misljenju najispravnije.I onda samo da provjereni clanovi daju preporuke za registraciju!


slazem se s tobom u potpunosti...

SPARTACUS

FKS U SRCU


  • Joined: 21 Feb 2006, 01:07
Postby SPARTACUS / 17 Aug 2008, 22:46

Svi se mi krijemo iza nikova i mozemo pisati sta hocemo i biti bilo ko, ubacite kod registracije obavezno upisivanje Imena i prezimena i broja telefona i jos poneki podatak pa da imate u bazi podataka ko je ko, blokirajte automatsku registraciju i pustajte na forum samo one za koje vi smatrate da su podobni, za ostale postavite kontakt telefon pa bujrum nek nazove nekoga od vas pa nek dokaze da zasluzuje da bude na nasem jedinom forumu koji mora biti vrhunski. Sadasnju listu clanova ozbiljno prekontrolisite, izbacite uljeze, opomenite sve redom koji su do sada na bilo koji nacin narusavali pravila pocevsi od mene, pa cemo vidjeti onome kome je stalo do Sarajeva i ovog foruma sigurno ce se uozbiljiti i obratiti paznju sta pise. Ako zelimo totalnu ozbiljnost i profesionalnost clanova i rada foruma nacinite nesto kao na hz.ba, ili jos radikalnije napravite neki stand na kosevu kada je domaca tekma pa da svi redom potvrdimo identitet, za one koji su vani ili nisu u mogucnosti smisliti neki drugi nacin a sve ostale odstraniti sa foruma, pa cemo onda imati samo prave i iskrene navijace ovdje a ne svega i svacega. Ili cak uvesti i neku clanarinu ili nesto slicno jer vi to zasluzujete ne da bi vas placali za vas rad jer vi to radite iz ljubavi, nego da bi vam pomogli da budete jos bolji i profesionlniji, da nabavite opremu i da se vise ne desi nesto slicno kao sada sa serverom, nismo svi lovatori ali po marku nek nas 500 da vi bi mogli cuda napraviti. I za kraj ja se ne bih slozio da forum propada, samo uzmite da je za vrijeme utakmice prvog kola protiv Celika na forumu u istom trenutku bilo 140 clanova to vam sve govori, samo treba zavesti red. Dosta od mene bas sam se raspisao.
User avatar

Life 4 Sa

FKS U SRCU


  • Joined: 22 Apr 2008, 14:57
Postby Life 4 Sa / 17 Aug 2008, 23:18

Nisam za podjele clanova al brate ako neko pise gluposti i trazi gramaticke greske i ispravlja druge i prepucava se BANANA!!! Pozz
User avatar

Semir!

-----

-----


  • Joined: 01 Dec 2005, 22:56
  • Location: 43°52'25.14"N; 18°24'33.76"E
Postby Semir! / 17 Aug 2008, 23:20

Life 4 Sa wrote:Nisam za podjele clanova al brate ako neko pise gluposti i trazi gramaticke greske i ispravlja druge i prepucava se BANANA!!! Pozz


Nema potrebe za tim "neko", napisi slobodno MirneSacir :D
Merso oprosti !!!
User avatar

MirneSacir

Šatro VIP


  • Joined: 26 Mar 2006, 17:13
  • Location: Sarajevo
Postby MirneSacir / 17 Aug 2008, 23:27

Ma MirneSacir bezobrazan ba, samo sere po forumu, provocira ljude ukazujuci im na greske, "prepucava" se, nikakve fajde od njega.

Nego plaho mnogo se napisalo na forumu veceras: od Alaima, muzike, pa tamo do ovih ozbiljnijih tema o placanju / neplacanju ucesca na formu, ihaaa... Mašala ;)
Istinski VIP ovog foruma

Mogu mi promijenit potpis, ali ne mogu promijeniti mene (h)
User avatar

Lerdi

Sjedi pored Seme


  • Joined: 19 Oct 2006, 18:48
Postby Lerdi / 18 Aug 2008, 02:06

Jesi Mirnese vidio sam te :lol: :lol: :lol:
Biti srcem vezan , u tome leži snaga

R.I.P. VECA
Next

Return to FKSinfo.com

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests